KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14976117
nr 1497 6117
Olle Gustafsson
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, Signerad, Porträtt. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 62x52 cm
Olle Gustafsson, svensk målare född 1934.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 19:04:07
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)